Головна сторінка
/
Новини
/

Головні особливості перевезень будівельних матеріалів

Головні особливості перевезень будівельних матеріалів

1 Лютого 2023 12:19

Внаслідок регулярних ремонтних та будівельних робіт, що відбуваються на території України, необхідно постійно купувати та перевозити будівельні матеріали, які потрібні для ефективного будівництва. Через велику кількість всіляких будматеріалів, для якісного вантажоперевезення потрібно ретельно вибирати категорію вантажу, що перевозиться. Такі вантажі мають відмінності не тільки у вазі та габаритах, а й у технічних параметрах, важливість яких не менш важлива при плануванні вантажоперевезення.

На сьогоднішній день в Україні немає однозначних умов та правил для вантажоперевезень усіх будівельних матеріалів. Існує велика необхідність ретельного та детального аналізу особливостей перевезення всіх видів будівельних вантажів, серед яких є варіації авто для його перевезення. Щоб полегшити таке завдання, достатньо звернутися за допомогою до транспортної компанії Don-Trans. Фахівці цієї компанії займаються професійними послугами з вантажоперевезень будівельних матеріалів.

Строительные материалы грузоперевозки

Компанія Don-Trans відповідально дотримується всіх правил і законів вантажоперевезень, навіть з урахуванням рідкісних категорій будматеріалів. Ми надаємо оптимальне авто, яке з легкістю виконує поставлене завдання – регулярні виїзди та економії коштів наших клієнтів. Завдяки такому ретельному підходу можна бути максимально впевненим у тому, що ваш вантаж доставляється в цілості та безпеці та ніщо не може вплинути на це, навіть низькоякісні дороги в деяких регіонах нашої країни.

Особливості організації вантажоперевезень будівельних матеріалів

Зараз правильно організувати та транспортувати будівельні матеріали з урахуванням найважливіших правил перевезень стандартних та нестандартних вантажів може лише професійна транспортна компанія. Для виконання цього завдання фахівці Don-Trans мають комплексний підхід:

  • вибір оптимального автомобіля;
  • дотримання документального супроводу;
  • страховка вантажу, що перевозиться;
  • спеціальні інструменти та техніка для вивантаження та навантаження будівельних матеріалів в авто;
  • отримання всіх необхідних документів для вантажоперевезення будматеріалів.

При підготовці до вантажоперевезень наші фахівці завжди займаються ретельним аналізом різних факторів, що неодмінно відіграють важливу роль при транспортуванні будматеріалів.

Практично завжди перевезення будівельних матеріалів йде з самого заводу з виробництва, або ж складу постачальника і закінчується прибуттям на місце будівництва. Максимальна відстань при цьому зазвичай не перевищує 300 км. Однак, якщо відстань для перевезення будматеріалів дуже велика, замовнику вигідніше буде знайти постачальника будівельних матеріалів набагато ближче до місця будівництва. Варто зауважити, що перевезення на великі відстані є фінансово обґрунтованими, якщо вантажем для доставки є різні дорогі вироби або великі товари, наприклад кераміка, дизайнерська плитка або навіть натуральний камінь. Найчастіше виробництво таких матеріалів знаходиться в іншому регіоні або навіть в іншій країні.

Збереження вантажу, що перевозиться, – найважливіший фактор при вантажоперевезенні будівельних матеріалів. Тому вони мають відбуватися з повним дотриманням усіх міжнародних стандартів. Перевезення на далекі відстані мають великий ризик псування вантажу. Псування вантажу, що перевозиться, може бути як деформація конструкцій, застигання розчинів і сумішей, непридатність крихких матеріалів. Щоб зберегти фінанси при виникненні таких проблем, важливо перед перевезенням застрахувати вантаж, що перевозиться, від можливих подій.

У компанії Don-Trans можна замовити вантажоперевезення будівельних матеріалів партіями різного обсягу продукції. Наші менеджери підберуть найкращий транспорт, який здатний вмістити навіть найгабаритніший вантаж і легко реалізує необхідну кількість рейсів. Дуже важливо врахувати терміни виконання вантажоперевезення будматеріалів. Це суттєво впливає на те, яке авто використовується для перевезення вантажів. У нашій країні найкращий варіант – це використання вантажних автомобілів. Якщо ж треба перевезти малу кількість вантажу, наприклад, сипучі матеріали, вибір газелі як авто для транспортування буде фінансово виправданим.

Які існують категорії будівельних матеріалів

Якісні та надійні перевезення будівельних матеріалів в Україні недорого здійснюються за допомогою компанії Don-Trans. Наші досвідчені водії займаються вантажоперевезеннями всіх видів будматеріалів. З урахуванням особливостей вантажу, що перевозиться, звичайна класифікація будівельних матеріалів містить такі категорії:

  • Сипучі будматеріали. До цієї категорії входять цемент, пісок, гравій та інші матеріали. Спочатку може здатися, що така проста продукція не є особливо вимогливою до умови перевезення, але, все-таки, це помилкова думка. Практично завжди транспортування сипких будівельних матеріалів здійснюється з використанням самоскидів. Цемент ні в якому разі не повинен мати контакту з вологою. Обов’язкова вимога до перевезення таких матеріалів – ретельне пакування чи транспортування у закритій ємності. Що стосується вивантаження та навантаження будматеріалів, вони виконуються за допомогою гравітаційної, пневматичної або механічної методики.
  • Рідкі будматеріали. Одним із найпопулярніших видів є бетон. Такий матеріал дуже вимогливий до ретельного зберігання і правильно транспортування. Така категорія будівельних матеріалів перевозиться досить швидко завдяки використанню спеціальних цистерн, які перебувають у постійному обертанні, щоб зберегти правильну структуру бетону.
  • Форменні будматеріали. До такої категорії будівельних матеріалів належить цегла. Цю продукцію треба перевозити максимально акуратно, щоб її цілісність не було порушено. Досить часто вантажоперевезення цегли виконуються з використанням спеціальних палет, які додатково охоплюються поліетиленом. А ось під час завантаження та вивантаження цегли використовуються завжди маніпулятори.

Всі вироби будівельних матеріалів завжди фіксуються за допомогою спеціального ригеля або ременів. Завдяки наявності металевих конструкцій в авто з довгим кузовом, завантажувати вантаж у машину можна вертикально.

Використовуваний транспорт для перевезення будівельних матеріалів

Перевезення будівельних матеріалів ціна на доступному рівні є досить частим запитом серед жителів нашої країни. Транспортування будматеріалів може доставлятися за допомогою різного транспорту: авіатранспорт, залізничний, водний та за допомогою різних автомобілів. Нерідко використовується і спеціальна техніка, у тому числі цистерни, бетономішалки та міксери.

Вантажівки займають 80% усіх вантажоперевезень будівельних матеріалів. У таких вантажівок особливий тип кузова та підвищена вантажопідйомність. Такий транспорт має безліч переваг, серед яких велика швидкість, підвищена маневреність, що допомагає доставити продукцію на складних ділянках дороги. Такі вантажівки мають можливість швидко занурювати та розвантажувати будівельні матеріали.

Замовте перевезення будівельних матеріалів компанії Don-Trans, за допомогою контактної форми або зателефонуйте нам безпосередньо. Будьте впевнені, ми доставимо будматеріали до будь-якого регіону України швидко та акуратно.

Як краще перевозити обладнання: на що звернути увагу?
Переїзд – це доволі непростий процес, який потребує ретельного планування...
13 Березня 2023 17:35
Доставка вантажів у Великобританію: особливості та нюанси
Будь-який бізнес зіштовхується з необхідністю скористатись послугами вантажоперевезень. Це можна...
3 Березня 2023 17:23
Особливості перевезення зерна автомобільними зерновозами
Перевезення зерна автомобільними зерновозами має свої особливості, які важливо враховувати...
28 Лютого 2023 17:49
Особливості перевезення сипких вантажів автотранспортом
До сипучих вантажів належать вантажі, які можуть легко розсипатися і...
18 Лютого 2023 17:40
Ще новини
Як краще перевозити обладнання: на що звернути увагу?
Переїзд – це доволі непростий процес, який потребує ретельного планування...
13 Березня 2023 17:35
Доставка вантажів у Великобританію: особливості та нюанси
Будь-який бізнес зіштовхується з необхідністю скористатись послугами вантажоперевезень. Це можна...
3 Березня 2023 17:23
Особливості перевезення зерна автомобільними зерновозами
Перевезення зерна автомобільними зерновозами має свої особливості, які важливо враховувати...
28 Лютого 2023 17:49
Особливості перевезення сипких вантажів автотранспортом
До сипучих вантажів належать вантажі, які можуть легко розсипатися і...
18 Лютого 2023 17:40
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть!